If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

RPG Piráti z Karibiku bylo zrušeno

Už je to i oficiální.

Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned mělo být RPG s otevřeným světem odehrávající se v prostředí známém z filmové trilogie Piráti z Karibiku. Hra měla vyjít v roce 2011, ale už se tak nestane. Disney Interactive totiž projekt zrušila a ve vývojářském studiu Propaganda Games, kteří na hře pracovali, se propouští.

Informaci potvrdila přímo tisková mluvčí Disney Interactive, ale dodala, že Propaganda Games stále pracuje na vývoji hry TRON: Evolution, která má vyjít 7. prosince 2010. „Budou také podporovat tuto hru formou stahovatelných přídavků," dodává.

Podle informací serveru Kotaku bylo z Propaganda Games propuštěno až 100 lidí, což znamená celý tým pracující na Pirátech z Karibiku a velký kus týmu, který dělal na TRON hře.

O problémech v tomto vývojářském studiu se mluvilo už od září. Management měl údajně několik nedorozumění se svou mateřskou společností Disneym. Herní novináři, kteří měli možnost Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned vidět, byli ale vesměs nadšení – propracovaná grafika připomínala Fable, všechna vaše rozhodnutí měla vliv na vývoj příběhu.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles