If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

RPG Project Eternity už vydělalo na Kickstarteru rekord

Že by pomohl ten obrázek z prostředí?

Viděli jste ten nečekaně realisticky vypadající obrázek z Obsidianem chystané izometrické RPG Project Eternity? Viděla ho očividně spousta lidí a zalíbil se jim natolik, že se rozhodli podpořit projekt klasické izometrické RPG ve stylu Baldur's Gate nebo Planescape Torment na Kickstarteru.

Díky tomu už hra překonala množstvím vybraných peněz i novou adventuru od Double Fine, což se dodnes nikomu ještě nepodařilo. Double Fine Adventure, hra, která inspirovala další herní vývojáře v použití Kickstarteru, kdy lidé přispívají na svůj vysněný projekt, do kterého by určitě nedalo finance žádné velké studio, nakonec vybrali 3 334 890 dolarů.

Vybírání peněz na Project Eternity skončí v době psaní tohoto textu za 16 hodin a v současnosti má hra už vybráno přes 3,4 milionů dolarů.

Překonání hranice tří milionů znamená, že tvůrci přidají do hry pevnost, kde budete moct mít sídlo. Pokud se do konce podaří překonat 3,5 milionu dolarů, což je docela dobře možné, tvůrci přidají do hry také ještě jedno velké město.

Mimochodem, původně chtěli tvůrci na hru pouze 1 100 000 dolarů. To se jim podařilo vybrat během prvních 24 hodin.

Tagged With

Comments