If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

R.U.S.E. využije multitouch ve Win7

První hra s podporou nové technologie.

Ubisoft potvrdil, že jejich strategická hra R.U.S.E. bude patřit mezi první hry, jež budou plně podporovat technologii multitouch, která je implantována v nově prodávaném operačním systému Windows 7.

Ubisoft na implantování této technologie úzce spolupracuje s Microsoftem, aby, jak říká tisková zpráva, "přinesli hráčům zcela nové herní zážitky".

Jak by asi takový zápas mohl fungovat, krásně ukazuje trailer na R.U.S.E.. Hra má být "unikátní strategickou hrou, ve kterém se vítězství docílí tím, že se podvede nepřítel".

"Hra R.U.S.E. je postavena na čistém a intuitivním interface, který staví na zoomu," říká John Parkes z marketingu. "Byl to tedy dokonalý kandidát Ubisoftu aby demonstroval, jak multitouch vylepšuje a zjednodušuje způsob, jakým jsou hrány hry."

Multi-touch je technologie, kterou si patentoval Apple a úspěšně jej využil již ve svých iPhone a iPod Touch – tedy ovládání operačního systému dotykově na různých místech. Microsoft si pak tuto technologii vypůjčil a dal ji do svých Windows 7. Aby vám fungovala, potřebujete mít samozřejmě kompatibilní hardware – tedy dotykový monitor.

Tagged With

Comments