If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ruský insider znovu: Horizon Forbidden West až 2022

Komu budete věřit.

Jméno Anton Logvinov vám patrně nic neřekne. Před Vánoci 2019 to byl prvotní zdroj zvěsti o Horizon: Zero Dawn na PC, která se zdála nemožná, ale později se potvrdila. Tohoto hitu z PS4 se prodalo více než 10 milionů kusů a na Steamu se hned stal bestsellerem.

Nyní tento ruský insider, redaktor a YouTuber přišel s tím, že pokračování Horizon: Forbidden West údajně nestihne letošní rok, ale sklouzne až do 2022.

Není zřejmé, jestli to je pouze jeho odhad, nebo zda disponuje nějakými informacemi, které by na to odkazovaly.

Ale když se minule ohledně té samé série nepletl, jeho kredibilita není nízká. Není vyloučeno, že studio Guerrilla může něco v Rusku pro hru outsourcovat, případně zaměstnávat nějaké šikovné programátory, kteří jsou jeho kamarády.

Teď jde pouze o to, komu budete věřit. Jestli Logvinovi nebo šéfovi zábavní divize Sony, Jimu Ryanovi, který zrovna před pár dny utrousil, že Horizon: Forbidden West má být vlajkovou PlayStation exkluzivitou pro druhou polovinu letošního roku a že jsou sebevědomí ohledně naplnění tohoto cíle.

Je klidně možné, že se ještě situace kvůli koronaviru časem změní, nebo že to bylo puštěno do éteru jen pro dobré spaní akcionářů.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments