If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ruský web tvrdí, že PS5 má být dvakrát tlustší než PS4 Pro

Neověřené info o údajném designu.

Našincům název tohoto webu nic neřekne a budou mít tendence dívat se na takový zdroj skrz prsty, nicméně je potřeba připomenout, že z podobných zdrojů jsme se poprvé dozvěděli o Horizon Zero Dawn pro PC.

GameMag.ru tvrdí, že má údajné informace o vzhledu PlayStation 5.

Prý je obdržel od "specialisty, který pracuje na nějaké populární americké série vycházející v budoucnu pro PS5". Fotky samozřejmě žádné nejsou k dispozici, jen textový popis.

Takže: finální design PS5 prý nevypadá jako dřívější devkit či cokoli jiného, co dříve uniklo. PS5 má být "tlustá", pro srovnání téměř dvakrát více než stávající PlayStation 4 Pro.

Ani údajně nevypadá jako PC bedna či "lednice" (haha) ve stylu Xbox Series X, naopak má jít designově o tradiční konzoli, jak je známe dodnes: čtvercová, placatá, symetrická a se zakulacenými okraji.

PS5 má obsahovat jeden unikátní detail, o němž se dosud nikde nemluvilo, protože by pak šel vystopovat autor úniku, pokud by k němu náhodou došlo.

Ruský web také uvedl, že Sony zatím neodkryla všechny karty týkající se PS5 - teprve má odhalit jednu softwarovou funkci, o které už stručně mluvila před "západními médii", ale nikdo nedával dostatečný pozor a nevšiml si toho.

Budete tomu věřit nebo to zaslouží být rychle smeteno ze stolu jako nevěrohodný únik? Možné je obojí. Zatím se zdá, že si pusu na špacír mohl pustit někdo s ruskými kořeny či kamarády, kdo dělá v některém interním studiu Sony jako Insomniac, protože externím vývojářským partnerům konzole stoprocentně ukázana ještě nebyla, aby se právě předešlo únikům.

Nesouvisející ilustrační obrázek neoficiálního nástřelu možného vzhledu PS5
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments