If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rytmická akce Hi-Fi Rush okamžitě vypuštěna a sklízí velmi kladné ohlasy

O co se tedy jedná? + bodování v žebříčku prodejnosti.

I zarputilí odpůrci Microsoftu a majitelé PlayStation musejí sklonit hlavu a uznat, že tohle se tedy velmi povedlo. A navíc se to dobře hraje i to vizuálně připomíná opomíjený Sunset Overdrive!

O Hi-Fi Rush pro PC a Xbox od studia Tango Gameworks (The Evil Within, Ghostwire Tokyo) se sice vědělo z úniků, ale asi nikdo nečekal, že hra bude vypuštěna okamžitě po oznámení.

Efekt se dostavil: Tato rytmická akce s příběhovým singleplayerem a filmovými boji s bossy se ihned (po pár hodinách) dostala na vrchol žebříčku nejprodávanějších kousků na Steamu, kde má velmi kladné uživatelské recenze (zatím jich jsou necelé čtyři stovky). Krom toho je Hi-Fi Rush i mezi deseti největšími trendy na americkém Twitteru, což u nových značek nebývá běžné. Aby něco bylo ohlášeno a ihned vydáno, navíc hratelnostně se špičkovou kvalitou, na to hráči ještě nejsou zvyklí.

"Nechte se unášet na vlnách dravého rytmického boje rádoby rockové hvězdy Chaie a jeho sebranky spojenců, kteří se bouří proti zlé megakorporaci prodávající robotické upgrady! Studio Tango Gameworks teď přichází se zbrusu novou akční hrou Hi-Fi RUSH, která se vyznačuje skvělou synchronizací postav, světa i boje s hudbou!

Chai Proti Světu: Chai je označen za „vadného“ poté, co u něj při pochybném experimentu společnosti dojde vlivem chyby k propojení hudebního přehrávače se srdcem, a teď se musí bít za vlastní svobodu v úhledném animovaném světě, kde je vše – plošinové hádanky, útoky nepřátel, a dokonce i barevné gagy a vtípky – synchronizováno do rytmu.

Rozjeďte Moshpit! Postavte se armádám korporátních dronů (čtěte: skutečných robotů) v uspokojivém boji, který je umocněný rytmikou. Časujte svoje pohyby tak, abyste mohli provádět efektní rytmické údery, zasazovat údery speciálními schopnostmi, a dokonce provádět i kombinované útoky se svými spojenci! Chcete se předvést? Zkuste jít ještě dál a zapojit se do rytmu, abyste posílili svoje schopnosti a získali vytoužené skóre úrovně S.

Rebelští Výtržníci Proti Zlým Bossům: Veďte družinu pestrobarevných spoluhráčů a vydejte se do boje proti, ehm, bezcitné korporaci. Utkejte se s bossy jednotlivých oddělení od výroby přes marketing až po finance, z nichž každý je připraven bránit profit společnosti více než ten předchozí, a to v přehnaných bitevních sekvencích doprovázených vlastními hudebními skladbami!

Čapněte Sluchátka: Poklepávejte si do rytmu zabijácké kompilace originální hudby, ale i songů od Nine Inch Nails, The Prodigy, The Joy Formidable a dalších! Chcete se pochlubit, co umíte, publiku v živém streamu? Klídek: Hi-Fi RUSH obsahuje alternativní zvukový režim, který nahrazuje licencované songy originálními skladbami složenými speciálně pro streamování Hi-Fi RUSHe."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Hi-Fi Rush

Xbox Series X/S

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments