If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

S Buddy Passem pozvete přátele do Rainbow Six Extraction, které zlevnili

+ upřesněné datum, dodatečný obsah, předobjednávky.

Společnost Ubisoft oznámila, že Tom Clancy's Rainbow Six Extraction vyjde 20. ledna 2022, což je upřesněné datum po nedávném odkladu ze září na začátek příštího roku.

Bude to s cross-play systémem Buddy Pass, který umožní hráčům hrát zdarma společně. Jak to funguje? Každá z edic hry odemkne dva tokeny systému Buddy Pass. Ten umožní hráčům pozvat další dva parťáky ve zbrani a společně si mohou zahrát zcela až po dobu 14 dní, a to dokonce na různých platformách! Během těchto dvou týdnů se všechen postup, který hráči dosáhnou, započte a přenese se v případě, že se rozhodnou si pořídit plnou verzi.

A také s plnou podporou funkcí cross-save a cross-progression na platformách Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia a Windows PC skrz Ubisoft Store. Hráči rovněž mohou využít předplatných Ubisoft+ na PC, Stadia a Amazon Luna.

Hráči si už mohou předobjednat standardní edici za sníženou cenu 1299 Kč. To je reakce na globální zlevnění z 60 dolarů na 40 dolarů, což je před vypuštěním nezvyklý krok a patrně to reaguje na slabší zájem publika po odhalení hry.

Rainbow Six Extraction jinak nabídne spoustu obsahu: hloubkový systém progrese u operátorů, čtyři různá nastavení obtížnosti, 12 zcela nových a nepředvídatelných map (přibližně třikrát větší v porovnání s mapami z Rainbow Six Siege), které se nacházejí ve čtyřech různých dynamických regionech, přes 60 zbraní, techniku z Rainbow Six Siege a 15 exkluzivních technických REACT vychytávek. Po vydání titul obohatí spousta dodatečného obsahu včetně týdenních výzev.

Všichni fanoušci, kteří už hráli Rainbow Six Siege a nyní se pustí do Rainbow Six Extraction, obdrží United Front bundle, v němž najdou čtyři exkluzivní sety vybavení (mohou být využity v obou hrách) a okamžitě se jim v Rainbow Six Extraction odemkne 18 operátorů z Rainbow Six Extraction.

Vývoj hry vede studio Ubisoft Montreal. Rainbow Six Extraction zve hráče, aby se připojili k Rainbow Exogenous Analysis & Containment Team (REACT) a zapojili se do bitev, kde na jedné straně bojuje tříčlenný tým operátorů z Rainbow Six Siege a na té druhé nepřátelské příšery známé jako Archæans. Vůbec poprvé hráči využít systém levelování pro všech 18 operátorů, což jim umožní objevovat nové způsoby hraní. Po postupu na novou úroveň se hráčům odemknou nové kontaminované oblasti, operátoři, upravitelné předměty, nová REACT technika, vyšší úrovně obtížnosti, a dokonce získají lepší povědomí o příběhovém pozadí.

Rainbow Six Siege také nabídne pravidelné dávky nového obsahu, viz příslib v dalším videu níže:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Rainbow Six: Extraction

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments