If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Samostatné rozšíření SpellForce 3: Fallen God

S nomádským stylem.

Běžný člověk ztratil přehled o datadiscích a pokračováních tohoto mixu RPG/RTS tak průměrně před pěti lety. Prodeje také nejspíš nebudou žádná sláva, ale zase když to pár vývojářů uživí, tak proč to vlastně nechrlit dál, bez nějakých extra ambicí, ale se standardní kvalitou.

SpellForce 3: Fallen God tedy bude později v letošním roce samostatným rozšířením série pro PC.

Zápletka je taková, že váš kočovný kmen trolů má jediný cíl a to přežít. Trápí ho pytláci, kteří mají zálusk na kly, stejně jako nemoci. Až pak jednoho dne potká záhadného Elfa, který mu poradí vzkřísit padlého boha.

Čili máme tu novou rasu, jejíž nomádské chování zařídí úplně jiný herní styl než u jiných frakcí ze SpelLForce 3. Prozkoumáte nový tajemný kontinent Urgath, kde na vás čeká spousta dobrodružství.

Singleplayerová kampaň má zabavit na patnáct hodin a vaše rozhodnutí ovlivní, jaké schopnosti získají vaši společníci i jak dopadne příběh s vícero různými zakončeními.

Vše podtrhne nový soundtrack a podpora Steam Workshopu pro šíření modifikací, zatímco jiné může zaujmout nový hodnocený multiplayer, z nějž vzejde šampión a bude v něm dostupných celkem šest frakcí.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments