If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Samostatné vydání Modern Warfare Remastered?

I Zombies kampaně z Black Ops 3.

Situace, kdy se Activision dosud zuby nehty bránili a nutili hráče koupit dražší edici Infinite Warfare (vyžadovaného ke spuštění), kde byla lákavá předělávka přibalena a jinak nešla sehnat, by se konečně mohla změnit.

Dle zalistování na obchodě GameFly to vypadá, že od 20. června by měla vyjít samostatná verze Modern Warfare Remastered pro PS4, tzn. jen remake, už bez Infinite Warfare (Alza.cz). A o 30 dnů později, tedy v červenci, i na další platformy.

Jiná spekulace pramenící z ratingové organizace ESRB zase praví, že bychom se měli dočkat Black Ops 3: Zombie Chronicles.

Tedy samostatně spustitelné hry, která přinese Zombies kampaň z původního Black Ops 3 (Alza.cz) společně s veškerými rozšířeními a mapami z pozdějších DLC. Včetně očekávané páté kapitoly kampaně, kterou příznivci stále vyhlížejí a výrobce ji na konferenci přislíbil.

Pokud lze věřit nedávnému úniku z mexického obchodu, uvnitř kompilace možná najdete i osm remasterovaných Zombies map z dílny Treyarchu. Nyní už je záznam ESRB smazán, ale cache Google ho pořád obsahuje. Ratingová organizace obvykle proklepává hry pár týdnů či měsíců před uvedením.

Letošní rok by tedy mohl být pro fandy Call of Duty dost plodný s celkem třemi tituly v čele s WW2 (Alza.cz).

Comments