If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Samsung a Amazon přinesou seriál Pán prstenů: Prsteny moci v 8K rozlišení

Úžasné detaily na venkovních velkoplošných obrazovkách i v obýváku.

Spolupráce obou společností přináší exkluzivní předpremiérový 8K obsah do televizorů Samsung Neo QLED 8K a předvádí úžasné detaily na venkovních velkoplošných obrazovkách i v obýváku.

Společnost Samsung Electronics, která si již 16 let po sobě udržuje pozici předního světového výrobce televizorů, dnes oznámila spolupráci se streamovací službou Prime Video, která fanouškům nabízí možnost vidět exkluzivní obsah v rozlišení 8K z napjatě očekávaného seriálu Pán prstenů: Prsteny moci pouze na špičkových obrazovkách Samsung.

Před premiérou seriálu 2. září na Prime Video budou mít milovníci Tolkienova díla a jeho adaptací také předběžný přístup k exkluzivnímu obsahu speciálně na produktech Samsung. Společnost Samsung dnes v New Yorku uspořádá mimořádnou promítací akci s 25 minutami ukázek z prvních dvou epizod seriálu na třípatrové LED videostěně ve svém vlajkovém prodejním a zážitkovém centru Samsung 837. Od tohoto týdne bude dynamické ukázky ze seriálu debutovat na velkoplošných digitálních LED obrazovkách společnosti Samsung instalovaných v New Yorku na Times Square, v Londýně na Piccadilly Circus a v Milánu na Piazza del Duomo.

Samsung nabídne jako první obsah seriálu v rozlišení 8K v podobě speciálního traileru s exkluzivními scénami. Diváci budou mít příležitost zažít epické dobrodružství s neuvěřitelnou barevnou hloubkou a detaily na TV Samsung Neo QLED 8K a 8K Micro LED displejích „The Wall“. Možnosti, jak zhlédnout exkluzivní 8K trailer, budou brzy oznámeny.

„Spolupráce, jako je tato, je významným milníkem při uvádění 8K – nejkvalitnější zobrazovací technologie – do popředí zájmu zákazníků,“ řekl Simon Sung, výkonný viceprezident a vedoucí týmu prodeje a marketingu divize Visual Display ve společnosti Samsung Electronics. „Fanoušci se budou moci vůbec poprvé seznámit s úchvatnými záběry seriálu Pán prstenů: Prsteny moci prostřednictvím televizorů Samsung Neo QLED 8K.“

„Když jsme přemýšleli, jak vtáhnout všechny naše příznivce do světa seriálu Pán prstenů: Prsteny moci, připadaly nám výjimečné technologie a obrazovky společnosti Samsung jako zcela přirozená volba,“ řekla Jennifer Verdick, vedoucí oddělení Partnerships, Synergy, and Consumer Events v Prime Video. „Vizuální hloubka, precizní detaily a neuvěřitelné nadšení společnosti Samsung pro toto dílo nás přivedly na start úžasné společné cesty, a nemůžeme se dočkat, až si ji spolu s námi budou moci užívat i naši diváci.“

Televizory Samsung řady Neo QLED 8K, špička ve vývoji 8K zobrazovací technologie, nabízejí v současnosti nejpůsobivější dostupný zážitek v oblasti domácí zábavy. Fanoušci můžou prožívat Druhý věk Středozemě v originálním rozlišení 8K díky technologii Samsung Neural Quantum Processor 8K, která přináší ohromující pohledy na Khazad-Dûm, majestátní lesy hlavního města elfů v Lindonu nebo úchvatné ostrovní království Númenor, a nechat se vtáhnout do děje i s přispěním technologií Dolby Atmos a Samsung Object Tracking Sound pro přizpůsobování zvuku podle dění na obrazovce.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

PR článek

Contributor

Comments