If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Samsung nabízí i českým hráčům nové možnosti, jak si naplno užít streaming oblíbených titulů

Jak to funguje?

Společnost Samsung Electronics potěšila české hráče několika atraktivními novinkami. K dispozici jsou nové streamingové služby a hry v rozlišení 4K, nabídka streamingu se navíc rozšířila i na chytré televizory z roku 2021. Hraní na špičkové úrovni tak je dostupné podstatně většímu množství uživatelů po celém světě.

Cloudové hry můžou využít i miliony majitelů chytrých televizorů Samsung z roku 2021. Samsung v České republice nabízí samostatné televizní aplikace hlavních herních streamingových firem, mezi něž patří Xbox, NVIDIA GeForce NOW či Stadia. Díky rozšíření pro chytré televizory Samsung z roku 2021 jsou herní aplikace Xbox a NVIDIA GeForce NOW dostupné i mnoha dalším uživatelům prostřednictvím televizních aplikací.

„Když jsme před několika měsíci představili cloudové hraní na televizorech modelového roku 2022, všichni se ptali, kdy začne herní streaming fungovat i na modelové řadě roku 2021. Nyní tedy náruživým hráčům s radostí odpovídáme, že se tak stalo ještě před koncem loňského roku,“ říká Mike Lucero, herní produktový ředitel byznys týmu Samsung Electronics pro Severní Ameriku. „Stačí libovolný kompatibilní ovladač s připojením přes Bluetooth a internetové připojení a miliony hráčů si budou moct vybírat z našeho rozsáhlého herního katalogu od velkých prémiových hitů až po populární nezávislé a retrotituly. Na chytrých televizorech z roku 2021 to umožní aplikace našich partnerů, a zařízení značky Samsung se tak stanou základní pomůckou streamingu her.“

Uživatelé si můžou výše zmíněné aplikace stahovat z internetového úložiště Samsung App Store přímo do TV.

4K hry jsou nyní na chytrých televizorech Samsung k dispozici díky službě NVIDIA GeForce NOW.

Uživatelé GeForce NOW můžou nově streamovat hry pro PC v rozlišení až 4K při frekvenci až 60 obrázků za vteřinu na chytrých televizorech Samsung modelového roku 2022 a 2021. Není přitom nutné nic stahovat, instalovat ani aktualizovat. Aby streaming fungoval v nejvyšší kvalitě, je nutné předplatné prémiové verze GeForce NOW – pak si uživatelé vychutnají nejen rozlišení 4K a vyšší frekvenci streamování, ale také technologii RTX, přednostní přístup k herním serverům NVIDIA a prodloužené osmihodinové hraní. Více zde.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments