If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Savy z Mass Effect 2 našly uplatnění v nezávislé hře

Ovlivní jeden puzzle.

S bezvadným nápadem, jak zviditelnit svou hru, o kterou byste jinak s největší pravděpodobností ani nezavadili, přišel vývojář Jim Crawford.

Do tajemné retro hry Frog Fractions 2 z Kickstarteru, která je navíc ještě nenápadně schovaná v jiném titulu Glittermitten Grove z prosince, zabudoval podporu uložených pozic z totálně nesouvisejícího Mass Effect 2.

Frog Fractions 2 je sbírka miniher původně narychlo vyvinutých na soutěžích pro indie autory, které však nebyly později dopracovány. Např. klikací klon Flappy Bird, textové MOBA s americkým prezidentem Obamou nebo simulátor seznamky.

Do tohoto mišmaše skutečně můžete naimportovat svou uloženou pozici ze sci-fi RPG od EA (co na to asi říkají?), načež vás přivítá Commander Shepard. Nejprve existovaly rozpory zvědavců, jestli to má na průběh hraní Frog Fractions 2 vůbec nějaký vliv nebo zda jde pouze o srandičku. Někteří dokonce hlásili, že by to mohlo prodloužit zábavu o delší dobu...

Autor později řekl Polygonu, že save ovlivní jeden pozdější puzzle, který údajně půjde zkompletovat různými způsoby v závislosti na vaší pozici z Mass Effect 2, ale bližší informace bohužel nejsou k mání.

Pokud tedy nemáte jak ukrátit čas do konce března, kdy by konečně měla vylézt Andromeda (Alza.cz), a disponujete přebytečnými dvaceti eury, dejte této blbině šanci.

Tagged With

Comments