If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sběratelská edice Dragon Age

Omezený počet bude rychle rozebrán.

Electronic Arts slavnostně oznámili sběratelskou edici očekávaného fantasy RPG Dragon Age: Origins, pro nějž začali používat přeložený podtitul "Prameny". V České republice bude její prodej zahájen v pondělí 17.srpna přesně v 17:08.

Tento časový údaj je důležitý z toho důvodu, že se zcela určitě nedostane na každého zájemce. "Přestože jsme pro naše zákazníky sehnali řádově stovky kusů, očekáváme jejich rozebrání ještě v den nahození mezi předobjednávky," řekl nám Martin Schovanec, manažer obchodu Xzone.

Sběratelská edice Dragon Age Origins bude v plechovém boxu. Obsáhne tradiční bonusové DVD (např. dokumenty o vývoji, soundtrack, wallpapery apod.), látkovou mapu herního světa, dále tři ingame předměty -Bergens Honor: helma z dračích kostí (+2 armor, +25 physical resistance, +6 attack), Grimoire of the Frozen Wates: speciální kniha přidávající +3 všem vlastnostem, Final Reason: magická hůl (přidává poškození ohněm apod.). Poslední věcí navíc má být speciální quest do hry The Stone Prisoner, ve kterém bude plnohodnotným členem vaší skupiny golem Shale. Obrázky všech bonusů zde.

Tímto to však na Xzone nekončí. Všichni zákazníci, ať už se sběratelskou nebo obyčejnou edicí, dostanou ještě další dva dárky exkluzivně od tohoto obchodu. Oficiálně budou oznámeny za pár týdnů, ale již nyní se podařilo vypátrat, že jeden z nich bude reálným předmětem s tématikou Dragon Age.

Zajímavé jinak také je, že tato sběratelská edice pro PC s českými titulky (s volitelnou angličtinou) stojí příznivých 1399 Kč. Což je částka, za kterou byste ještě před rokem dvěma získali maximálně standardní verzi nějaké EA hry. Konzolové sběratelské edice, které jsou komplet v angličtině, jsou oceněny na 1799 Kč. Dragon Age: Origins vyjde 4. listopadu.

Tagged With

Comments