If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sběratelská edice Splinter Cell: Conviction

Našlápnuté balení s řadou bonusů.

Akce Splinter Cell: Conviction se po vzoru dalších očekávaných hitů dočká speciální sběratelské edice. Půjde o hodně limitovanou edici nacházející se ve speciálním kovovém obalu, v němž bude pro fanoušky čekat řada příjemných překvapení. Na prvním místě to může být USB disk ve tvaru kreditní karty, který bude kompatibilní s konzolí X360. A také bude obsahovat spoustu bonusů jako je kompletní "Making of" video, wallpapery, koncepční nákresy, obrázky, apod.

Potom zde bude knížečka artworků s tím nejlepším, co předchozí díly série v tomhle směru nabídly, plus komentář a poznámky samotných vývojářů. Dva unikátní potisky a co hlavně, exkluzivní přístup k některým herním proprietám. Jako je automatická zbraň MP5-SD3 s integrovaným tlumičem či Third Echelon oblek, s nímž budete moci udělat dojem v multiplayeru. Nicméně minimálně v případě zbraně by mělo jít pouze o časovou exkluzivitu.

Třešničkou nakonec by mohl být přístup k digitálnímu komiksu, snažícímu se převyprávět události předcházející ději ve Splinter Cell: Conviction, který se objeví na herním trhu dne 26. února. Dost času na to, abyste si na tenhle sběratelský klenot ušetřili potřebné peníze. Bude stát 80 dolarů a zatím je ohlášena jen pro USA. Ačkoliv hra vyjde souběžně na platformách PC a X360, zatím se o edici mluví pouze ve vztahu k X360 verzi.

Comments