If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sběratelská konzolová Mafie II ne česky

A problémy s kompatibilitou DLC.

Jak se blíží plná verze Mafie II, dostávají se na povrch jak pozitivní skutečnosti (třeba uživatelské ohlasy na včerejší demo a na český dabing), tak i negativní zprávy. Ta dnešní se opět týká sběratelských edic, stejně jako minule v případě zrušení té PCčkové sběratelské.

"Sběratelské edice Mafie II pro PS3/X360 nebudou obsahovat češtinu," informoval na Twitteru obchod Xzone, který je díky své agilitě častým poslem špatných zpráv. Důvod znám není, 2K to zkrátka jen takto oznámili Ceneze. Navíc je dost dobře možné, že této sběratelské konzolové edice v angličtině u nás bude nedostatek kusů.

Standardní PS3/X360 verze Mafie II v češtině naštěstí zůstávají v platnosti, jak bylo od 2K a Cenegy oznámeno, ale je s nimi zase jiný zádrhel. DLC (dodatečný stahovatelný obsah - přídavky do hry) nacházející se u té výše zmiňované sběratelské edice nebude fungovat na českou PS3/X360 verzi hry. Zdá se proto, že sběratelská a standardní konzolová Mafia II zřejmě budou odlišné, vzájemně nekompatibilní verze.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles