If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Scribblenauts 2 a F.E.A.R. 3 už příští rok?

Únik informací o hrách od Warnerů.

Francouzská stránka JeuxActu.com měla přijít na únik informací z Warner Bros., odhalující jejich herní lineup pro příští rok. Třebaže zmíněný web zprávu bez dalšího komentáře posléze stáhnul, nevyhlíží v některých momentech zase tak nepravděpodobně. Najdeme v ní mimo jiné hry jako Scribblenauts 2, F.E.A.R. 3 či Batman: The Brave and the Bold.

V případě Scribblenauts 2 by šlo o "pokračování" poměrně vydařené puzzle akce vydané v Evropě teprve před měsícem na handheldu DS. V Americe měla premiéru ještě o něco dříve - v září, a stihla tu vygenerovat na 200 tisíc prodaných kusů! V příštím roce by však svou působnost měla rozšířit ještě na Wii a také PC, kde se ovšem nabízí otázka, jestli mnohem spíše nepůjde o počin šířený formou digitální distribuce.

Přehlédnout nelze ani pokračování střílečky F.E.A.R., která by v případě třetího dílu měla zřejmé zacílení - konzole PS3 a X360 a samozřejmě PC. Tady však lze o jejím vydání v příštím roce lehce pochybovat. Jiné by to mohlo být s posledním projektem - Batman: The Brave and the Bold, vůčihledně vycházejícím z nové animované TV série, a údajně přicházejícím na platformy DS a Wii.

Tipnete si, co z toho je pravda?

Comments