If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Se Switch můžete hrát i na sjezdovce

Nintendo už neví, jak zaujmout.

Americké Nintendo se rozhodlo uchopit kampaň na brzy vycházející Switch (Alza.cz) v duchu, který zdůrazňuje hraní na naprosto nepředpokládaných místech. Tedy něco, co s Xbox One či PlayStation 4 prostě dělat nelze.

Třeba na sjezdovce v lyžařském středisku Snowmass Ski Resort i v Aspenu v americkém státě Colorado, odkud pochází následující oficiální fotografie s demonstrativně postaveným stánkem do míst, kde byste ho asi nečekali.

Inu, nevíme, jak vy, ale tahat s sebou Switch v batohu na sjezdovku, kde vám v pohybu při lyžování leckdy vadí i větší mobil v kapse, nebo snad dokonce hrát Skyrim v zimní bundě a s výstrojí, splavení při té párminutové jízdě v kabince nahoru lanovkou (kde ani obvykle nestihnete vyřídit pár zpráv), to je asi to poslední, co bychom chtěli dělat.

Nemluvě o horší životnosti současných baterií v chladném až mrazivém počasí, o čemž by mohli vyprávět třeba majitelé iPhone 6. Není lepší na svahu raději lyžovat a hrát až pak normálně večer doma či na chatě - v teple, umytí a na pohodlné sedačce či v posteli...?

Comments