If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Se vztyčenou hlavou dorazilo NBA Live 18

Startovní trailer a info.

Není to náhoda, že zrovna ve stejný den jako NBA 2K18 od 2K přišel dnes i na náš trh konkurenční basket NBA Live 18 (Alza.cz) pro PS4/X1 od Electronic Arts. Ti to oslavili novým trailerem, který vypichuje různé komentáře z YouTube či sociálních sítí, kde rezonuje fráze "je to vážná konkurence" (pro NBA 2K18).

Součástí hry je režim The One, v němž budete postupně stoupat žebříčkem NBA i pouličního basketbalu. Vyvinete si v něm vlastní herní styl z jedenácti výrazných schopností a sedmdesáti dalších upgradovatelných charakteristik (střelba, odraz...). Díky tomu prý hra nabídne zážitek jako žádná jiná předtím, tvrdí výkonný producent Sean O'Brien z EA.

Jak říká, dávají fanouškům unikátní příležitost vybudovat vlastní basketbalový odkaz, s hraním na ikonických hřištích (např. Rucker Park v New Yorku) a Pro-Am ligách (The Drew v Los Angeles) mimo tradiční NBA. To vše s hrou, která je otevřená a stále se mění. Tyto zážitky ostatně budou dostupné i po vydání přes pravidelné, tzv. Live Events, kde si můžete odemknout odměny buď sami nebo s kamarádem.

NBA Live 18 totiž obsahuje režimy The League (pokrok od nováčka po veterána s vaším oblíbeným NBA týmem s All-Stars i Playoff) či The Streets (posunutí kariéry dál přes Pro-Am hřiště s kompetitivními výzvami a matchupy).

Tagged With

Comments