If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sea of Thieves bude v roce 2022 na vlnách dobrodružství a záhad

Podrobná tiskovka o přídavném obsahu.

Z pohledu Sea of Thieves byl rok 2021 nabitý událostmi a pro ty, kdo se s námi chtějí plachtit i v roce 2022, chystáme další zajímavosti, V loňském roce jsme zdolali několik velkých milníků - překonali jsme celkový počet 25 milionů hráčů a jen na Steamu prodali pět milionů kopií hry. Máme tedy před sebou pořádný úkol, ale ukažte nám pirátskou posádku, která nemá ráda výzvy.

Namísto postupného zveřejňování plánů týkajících se obsahu jsme se letos rozhodli pro něco jiného. K představení záměrů se Sea of Thieves v roce 2022 jsme dali dohromady speciální video, v němž kreativní ředitel Mike Chapman a další lidé ze studia Rare vysvětlují další kroky v naší velkolepé pirátské odysee.

"Výpravy za dobrodružstvím: Kostru Sea of Thieves stále tvoří Sezónní aktualizace, a proto je naším cílem v roce 2022 dát pirátskému světu víc šťávy a vytvořit v něm pocit větší dynamiky. Srdcem hry jsou pak příběhy, a to jak ty psané námi, tak samotnými hráči, takže bychom chtěli podnítit inspiraci k novým zkazkám o udatných skutcích a sounáležitosti.

Adventures (Dobrodružství) a Mysteries (Záhady): Tyto herní události s příběhovou linkou jsou navrženy jako doplněk k Sezónám a budou představovat příběhový obsah k dalším herním prvkům uvedených v rámci Sezón. Dobrodružství se budou objevovat zhruba měsíčně, budou časově omezená a potrvají dva až tři týdny, přičemž každé bude mít podobu kapitoly delšího příběhu. První dobrodružství s názvem „Shrouded Islands" (Ostrovy pod příkrovem) je momentálně plánováno na 17. února. Seřiďte si navigační přístroje a hodinky!

Mysteries poběží souběžně s Adventures, ale budou ve světě přítomny déle a spoléhat na to, že se komunitě podaří vyřešit indicie a hádanky jak ve hře, tak i mimo ni, aby se příběh posunul vpřed. Díky nim bude svět Sea of Thieves ještě bohatší, a i když jejich předmětem bude moci být cokoli, už teď vám můžeme říct, že jednou z prvních bude objasnění vraždy...

Přichází pevnosti: Sezóny budou pokračovat s novými prvky a obsahem, jako jsou například Sezónní odměny, nabídka obchodu Pirate Emporium nebo volitelné permanentky Plunder Pass k vylepšení odměn získaných na cestě ke 100. úrovni. Sezóna č. 6 začne v březnu a jejím hlavním lákadlem budou nová místa k bojování i objevování: mořské pevnosti.

Ve světě se objeví šest těchto pevností tak, že vystoupí nad vlny Moře zatracených a budou chráněny hlídkujícími fantomy. Abyste byli schopni pevnosti plně prozkoumat a připsat si podíl na kořisti z pokladu, musíte tyto nepřátelské duchy porazit a posbírat klíče, poté se utkat s obránci. Pevnosti budou součástí příběhu první sady dobrodružství, a proto si nenechte ujít další novinky o těchto nových lokalitách v Sea of Thieves.

Ve druhé polovině 6. sezóny chceme představit to, co si komunita žádá už velmi dlouho - nový obsah pro pirátské legendy! Ten je plánován ve formě nové a pouze legendám vyhrazené dálkové plavby plné příběhů a sérií výzev, které se mění pokaždé, kdy zvednete plachty.

Rozloučení s Arenou: Bohužel, přesun naší koncentrace na režim Adventure znamená, že musíme udělat nelehké rozhodnutí v jiné části hry. Po dlouhých interních debatách jsme se proto rozhodli ukončit režim Arena, a to v několika příštích měsících.

S tím, jak Sea of Thieves stále roste, bylo by pro nás nadále neúnosné zajišťovat podporu a vývoj oprav pro oba režimy. Na to, jak si Arena vedla, jsme hrdí, ale v konečném důsledku nebyla tak úspěšná, jak jsme doufali. Speciální soutěžní režim pro pár zapálených hráčů prostě moc nejde ruku v ruce s naší vizí budoucnosti Sea of Thieves.

A to je vše z přehledu toho, na co se můžete těšit v Sea of Thieves v roce 2022! Samozřejmě v podpalubí máme připravenu celou řadu dalších tajemství a překvapení, ale i tak doufáme, že vás tato první ochutnávka zaujala natolik, abyste za chvíli měli chuť na další."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Sea of Thieves

Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments