If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sega chce oživit své slavné značky

O co asi tak půjde?

V souvislosti s výbornými finančními výsledky za poslední čtvrtletí se Sega nechala nechala slyšet, že by ráda vzkřísila některé své slavné série či značky. Má na to navíc teď i nějaké přebytečné finance, které si může dovolit utratit a trochu zariskovat...

První, co mě napadá, jsou závody Daytona USA, které patří k tomu nejcennějšímu z portfolia vydavatele, ale už dlouho se neobjevil ový díl.

Sonic se tím patrně nemyslel, když se o dvou chystaných hrách už déle ví. V úvahu tak připadá třeba ještě Crazy Taxi, Virtua Fighter (na ten bychom si vsadili, když bojovky jako Tekken či Injustice frčí), Jet Set Radio, Phantasy Star, Sega GT, Shenmue či Super Monkey Ball.

Někteří jmenovali špionážní RPG Alpha Protocol, ale tam je spíš přání otcem myšlenky. Jednak to nebyl nějaký kasovní trhák, druhak to není klasická série, když existuje pouze jediný díl.

Spekulacím na toto téma ovšem milerádi přispěli v Obsidianu, když publikovali neurčitý tweet. Berme ho však spíš jako součást jejich lobbingu u Segy, aby dostali šanci na další podobnou hru, když se jednička extra neujala.

Comments