If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Série Call of Duty se možná vrátí ke kořenům. Unikly obrázky z Call of Duty: World War 2

Jsou propagační materiály podvrh?

Jak se zdá, příští díl Call of Duty by se mohl vrátit ke svým kořenům a zasazení do 2. světové války. Na serveru NeoGAF se totiž objevily propagační materiály, které to naznačují. Otázkou ovšem je, zda nejde o hodně propracovaný podvrh.

Původní zdroj je na webu TheFamilyVideoGamers, což jsou poměrně respektovaní herní novináři, kteří by nejspíše nevypouštěli schválně podvrhy a mívají své zdroje ověřené. Zdá se, že obrázky vycházejí z různých verzí obalů nového CoD, které vydavatel ukazoval prodejcům. Také mohlo jít o prezentaci pro focus groups, což jsou náhodně vybraní lidé, kteří se mají vyjádřit, který obal se jim líbí nejvíce.

Na obrázcích je mimo jiné vylodění na Omaha Beach, což naznačuje, že tato známá událost z 2. světové války by mohla ve hře figurovat.

Na poslední konferenci Activisionu pro své investory řekl Thomas Tippl, že Call of Duty pro rok 2017 od Sledgehammer bude mít "tradiční souboje" a série "se bude vracet ke kořenům" a šéf Sledgehammer, Michael Condrey, se už několikrát dříve vyjádřil, že miluje období 2. světové války.

Dá se předpokládat, že k oznámení nového Call of Duty dojde na E3 2017 a hra vyjde tradičně v listopadu.

Comments