If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Série Dragon Age prý bude mít multiplayer

Možná i jako samostatná hra na Frostbite 2.

Server Kotaku se dneska činí. Po odhalení toho, že chce EA rozšiřovat značku Dead Space i na jiné hry, přišli se zprávou, že nový Dragon Age bude mít také multiplayer. Což, co si budeme povídat, asi nikoho zvlášť nepřekvapuje.

Podle zdroje z EA ale nebude v Dragon Age pouze kooperace jako například v Mass Effectu. Bude možné se tam utkat i s dalšími hráči. Ovšem nikoliv pouze jako vaše postavy, ale ovládat můžete třeba i… draka.

Zdroj serveru Kotaku si není jistý, zda tato multiplayerová část Dragon Age bude součástí Dragon Age 3 nebo půjde o samostatný, zvlášť prodávaný titul. Pokud by šlo ale o druhou možnost, nebude Dragon Age Multiplayer krabicovka, nýbrž stahovatelný titul. Zajímavou informací také je, že se vytváří na Frostbite 2 enginu, který byl použitý v Battlefield 3. Zdroj tvrdí, že i v této rané fázi vývoje vypadá hra na Frostbite 2 naprosto úžasně.

Multiplayer by měl být postaven na arénách a hrát můžete jako hráči versus AI a také proti dalším lidským hráčům. Můžete hrát i jako parta lidí proti drakovi, kterého může ovládat další člověk.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments