If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Série Forza bude spolupracovat s Top Gear

Také vyjde ultimátní edice Forza 3.

Microsoft prozradil, že jejich automobilová série Forza Motorsport bude spolupracovat v následujících letech se známým a oblíbeným pořadem BBC Top Gear. A také vyjde Forza Motorsport 3: Ultimate Collection.

Smlouva s Top Gear, která je skutečně na několik let, zajistí integraci této značky do dalších her ze série Forza Motorsport. Kromě toho získá Microsoft také reklamu v Top Gear na tuto závodní sérii a Top Gear na oplátku bude součástí propagační kampaně Microsoftu na samotnou hru.

"Top Gear je pořad pro automobilové šílence, kteří si s auty rádi hrají a to je přesně to, co děláme ve Forza Motorsport," řekl Dan Greenawalt, šéf série Forza. "Chceme s tvůrci spolupracovat a věci, které dělají, integrovat do dalších her."

Prvním plodem této spolupráce bude právě ohlášená Forza Motorsport 3 Ultimate Collection. Její součástí bude Stigův Garage Car Pack s jeho oblíbenými vozy a také sestříhaný devadesátiminutový záznam toho nejlepšího z pořadu Top Gear.

Ultimátní edice hry bude obsahovat také všechny dříve samostatně vydané přídavky do Forza 3, což znamená, že bude obsahovat celkem 500 vozidel a 100 různých variant tratí.

Comments