If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sestřih z multiplayeru Battlefield 4 od Eurogameru

Představujeme pětici map, které hodně navnadí, ale až po patchi.

DICE byli nuceni přiznat, že multiplayer PC verze Battlefield 4 v současnosti trpí problémy, které se dle jejich slov týkají velkého počtu hráčů. Zejména padání, zamrzání nebo potíže s připojováním do bitev. Usilovně prý zkoumají příčinu a pracují na patchi pro PC klienta, který by měl neduhy napravit. Žádné datum ale zatím neslíbili.

Než se tak stane a než bude moci úplně každý normálně hrát (zatím BF4 šlape jen někomu), jistě oceníte představení pěti multiplayerových map v plné verzi natočené Eurogamerem. Bylo pořízeno ještě před vydáním na seanci s jinými novináři s předčasným přístupem k mulťáku, který tehdy fungoval stejně dobře jako beta.

Nevíme, jak vy, ale my jsme po shlédnutí dostali obrovskou chuť se do nich okamžitě pustit, protože všechny vypadají velice zajímavě a každá obsahuje nějaký unikátní nápad na oživení hratelnosti:

Sestřih seznamuje s levely Zavod 311 (areál ruské továrny s komíny obklopený lesem), Flood Zone (postupně zatopené město, kde po zvednutí vodní hladiny o patro už nejde použít vehikly a mění se hratelnost), Paracel Storm (tropické souostroví s loděmi a bouří s horší viditelností/dynamickými vlnami), Golmud Railway (kopečky s vesnicí, letadly a obrněným vlakem, který se automaticky pohybuje dle toho, která strana zrovna drží určené body) a Lancang Dam (inspirovala se skutečnou přehradou v Číně, může se zde protrhnout jako v singlu). O zbylé polovině map z celkových deseti v základní hře se dozvíte třeba z popisu na oficiálním blogu.

Vzhledem k četným potížím mulťáku Battlefieldu 4, které se týkají i audia, poškození uložených pozic a nedostatku serverů, jejichž počet se prý postupně navyšuje, se napsání samostatné recenze singleplayeru už minulé úterý zpětně ukazuje být prozíravým tahem. Připomínáme také, že v neděli jsme přinesli videorecenzí PC verze v češtině.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles