If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sestup z 500metrové výšky v Battlefieldu

Představení a ukázky nápadité MP mapy.

Battlefield 3 bývá občas kritizován za to, že v plné verzi nabídne "jen" devět multiplayerových map, z nichž navíc dvě jsou důvěrně známé z bety, takže vlastně jen sedm nových. Avšak nesmí se zapomínat na balíček Back to Karkand se čtyřmi předělávkami z BF2, díky nimž se číslo rozroste na slušných 13 kousků.

Nyní designér levelů z DICE na oficiálním blogu (česká verze) představil další dva multiplayerové levely, o nichž se dosud tolik nevědělo, včetně jejich nových obrázků.

Jak název "Damavand Peak" napovídá, tato mapa bude o nějakých vrcholcích. Konkrétně o sestupu z hor a překonání během toho nadmořské výšky 500 metrů při cestě dolů údolím, kam má být na začátku úžasný výhled. "Mapa interně známá jako Base Jump je postavená na myšlence, že hráči budou provozovat seskok ze základny," dodává tvůrce. Čím níže se dostanete, tím více vehiklů máte k dispozici. Cílem válčení mezi Rusy a Američany se stanou radarové stanice klíčové pro ovládnutí oblasti.

"Teheran Highway" zase pojednává o získání nadvlády nad přístupovými body k hlavnímu městu Íránu a o boji pěchoty pod dálničními nadjezdy, resp. později v úzkých městských uličkách, pod rouškou tmy. Inspirací pro tuhle mapu prý byla fotka nočního Teheránu, jehož panorama se věrně přeneslo do hry a spatříte ho, když začnete na kopci a oblohu pročísnou světla raket.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments