If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Settlers 7 beta rozdávání klíčů

Jen pro stovku nejrychlejších čtenářů!

Eurogamer v Česku začal s rozdáváním vstupenek do uzavřených betatestů, o něž jste dosud projevili enormní zájem. Nelze se tomu divit, protože počet volně dostupných demoverzí rok od roku klesá. Nehledě na možnost zahrát si danou hru v několikaměsíčním předstihu před plnou verzí.

Dnes pokračujeme s další takovou akcí zorganizovanou ve spolupráci s distributory Playman a UbiSoft. Dáváme čtenářům ojedinělou šanci zúčastnit se uzavřeného betatestu sedmého dílu populární strategické série Settlers od studia Blue Byte.

Tato beta Settlers 7 v angličtině dovoluje otestovat přibližně tři mise ze singleplayerové kampaně (první je tutoriálová) a dvě mapy do skirmishe (proti počítačem řízenému soupeři) nebo multiplayeru pro 2 a 4 hráče.

Vstupenku do této bety získá jen prvních 100 zájemců z řad registrovaných uživatelů Eurogameru, kteří si ji vyžádají na této adrese.

Tam se vám pak zobrazí odkaz na stáhnutí herního klienta (1,5GB) a po vytvoření svého účtu na Ubi.com můžete ihned začít hrát. Doba trvání betatestu není známa, odhaduje se na 14 dnů.

Pozor: výrobce přísně zakázal psát z této bety jakékoli články, ať už jde o herní média, fanouškovské stránky nebo názory v diskusních fórech. Testováním bety se zavazujete k mlčenlivosti.

Plnou verzi hry Settlers 7 s podtitulem Cesta ke koruně u nás Playman vydá koncem března s českými titulky.

Comments