If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Seznam PS Plus her na březen i s Ghost of Tsushima

Už oficiálně + plný Shadow Warrior 3 pro předplatitele hned od začátku.

Jak se už stalo nepsaným pravidlem, respektovaná stránka Deal Labs, resp. její uživatel Billbil-kun, v minulých dnech v předstihu zveřejnili výčet nabídky na příští měsíc.

Sony vše posléze potvrdila na PS Blogu, takže už to je oficiální a přesné.

Součástí lineupu na PlayStation Plus na březen 2022 tedy nebudou pouze arkádové závody motokár Team Sonic Racing (PS4 verze) a úspěšná multiplayerovka s dinosaury na ostrově, Ark Survival Evolved (PS4 verze), ale také jiné dva lákavé tituly.

Dále půjde o samostatnou odbočku japonské samurajské akce Ghost of Tsushima: Legends (nikoli původní základní hra pro jednoho hráče, pro PS4 i PS5) a pak o Ghostrunner (jen na PS5), což je taková kyberpunková variace na Mirrors Edge.

Všechny zmíněné hry budou k dispozici od příštího úterý, 1. března.

Když Sony předkládá svým téměř padesáti milionům předplatitelů hned čtveřici tak velmi zajímavých her, což nebývá zvykem každý měsíc, posiluje to spekulace o možném restartu služby PS Plus, o projekt s kódovým označením Spartakus.

Souvisí to i s tím, že hned od samotného začátku bude na jejím předplatném PlayStation NOW (končící název streamovací služby, která se má sloučit s PS Plus) k dispozici zbrusu nová plná hra Shadow Warrior 3, což působí jako evidentní snaha o kopii Xbox Game Pass, kam jsou takové novinky zařazovány často. Z této samurajské akce ze začátku března se ještě objevilo deset minut z hraní:

Nick Baker, moderátor podcastu XboxEra, zase přišel s drbem, že někdy v březnu bude mít Sony další vysílání pořadu State of Play, které prý má patřit mezi ty dobré (myšleno nadupané):

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Ghost Of Tsushima

PS4

See 1 more

Ghost of Tsushima: Legends

PS4, PS5

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments