If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Seznam změn z patche 1.2 pro Cyberpunk 2077

+ uniklé názvy DLC.

Uplynulo už 100 dnů od momentu, kdy byla hra bezprecedentně odstraněna z PlayStation Store. A možná právě na toto se čeká s případným vrácením do tamního prodeje...

CD Projekt Red dnes v poledne publikoval rozsáhlý seznam změn v patchi 1.2 pro Cyberpunk 2077.

Máme lepší věci na práci než překládat stovky položek z výpisu změn, proto postačí, když řekneme, že opravy se týkají hratelnosti jako takové, úkolů, fungování otevřeného světa, filmečků i technické stránky na starých konzolích.

Výrobce zdůraznil, že tyto potíže dosud nepostihovaly úplně všechny hráče, nýbrž jen některé z nich.

"Patch 1.2 upraví chování policie, která se nebude objevovat hned za vašimi zády, když v Night City spácháte nějaký zločin. Před jejich příchodem se nejprve objeví drony, zmonitorují situaci na místě činu. Dojde k úpravě řízení vozidel. CD Projekt RED vylepší citlivost ovládání, aby nebylo ovlivněno poklesem frekvence snímků za sekundu. Už se vám nestane, že nepůjde vyprostit zaseklé vozidlo. Bude stačit přidat plyn a točit volantem, abyste auto vysvobodili. Budete si moci změnit tlačítka pro uskakování, abyste zbytečně neskočili pod auto nebo z velké výšky," zminil některé věci domácí distributor.

Datum vydání aktualizace není známo, má se však za to, že by to mohlo být ještě v půlce tohoto týdne, aby se naplnil dřívější slib související s odkladem o měsíc. A také by nebyl zveřejňován výčet oprav, pokud by zveřejnění neklepalo na dveře.

Hledači pokladů z řad fanoušků mezitím na vývojářském zákulisí Epic Games Store, kde se zvětšila serverová kapacita pro hru ze 100 GB na 500 GB, našli něco o zamýšlených DLC pro Cyberpunk 2077.

V únoru těchto bezplatných přídavků bylo 18, ale nyní jich tam zbylo už jen deset, zato známe jejich přesné názvy, z nichž lze odvodit, o čem asi tak budou. Například o plastické chirurgii (změna vzhledu postavy v editoru), o úpravě částí těla, o novém oblečení, dále gangy z Night City, nová auta, zřejmě šestá schopnost The Relic pro dosud prázdný slot nebo rozšíření města.

Do budoucna pak polské studio má plánovat tři velké placené datadisky, něco jako pro Zaklínače 3, ale o nich se zatím nic bližšího neví.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments