If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Shadow a The Blade z Total War: Warhammer 2

Balíček šlechticů do starší fantasy RTS.

Creative Assembly nepřestávají s podporou dva roky staré fantasy real-time strategie.

Pro Total War: Warhammer 2 dne 12. prosince vypustí nové DLC nazvané Shadow & The Blade (Stín a čepel). Stát bude 8 eur.

Tento balíček legendárních šlechticů přinese Maluse Temnou čepel a Pána smrti Snikche, každého s vlastními cíli, mechanikami, jednotkami a herním stylem.

Do čela svých vlastních frakcí se postaví dva noví legendární šlechtici: Malus Temná čepel vládne městu Hag Graef v říši temných elfů a Pán smrti Snikch je vůdcem skavenského klanu Eshin.

Každý legendární šlechtic do hry přinese vlastní jedinečné frakční mechaniky, řetězce úkolů, legendární předměty, stromy schopností a příběhy v kampani. Temným elfům i skavenům přidává nové mocné jednotky a hrdiny.

Sadističtí váleční štváči z Hag Graefu získají smrtící válečné vozy a bolestí svírané Medúzy.

Klan Eshin a jeho jednotky inspirované asasíny dostanou družstva se zbraněmi plnými chaotitu, rafinovaná maskovací kouzla a nenápadnou, ale vražednou pěchotu. Představuje nové elitní proslulé jednotky, které budou napříč Novým i Starým světem pustošit řady tvých nepřátel.

Oba šlechtice je možné využít v kampani, v bitevním režimu i ve vlastních bitvách. Patří rovněž mezi hratelné postavy v Říši smrtelníků, obrovské kampani přístupné všem, kdo vlastní hru Total War: WARHAMMER nebo Total War: WARHAMMER II.

Comments