If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Shadow Gambit: The Cursed Crew bude pirátskou stealth strategií po Desperados 3

Oznámení a ukázky.

Studio Mimimi Games, které se proslavilo s Desperados 3 a má na svědomí i Shadow Tactics: Blade of the Shogun, odkrylo svůj příští projekt.

Shadow Gambit: The Cursed Crew bude stealth strategií s pirátskou tématikou okořeněnou o fantasy a zombíky.

Vyjít má někdy letos pro PC, PS5 a Xbox Series - zde je podrobné sedmiminutové představení:

Zasazena do alternativního zlatého věku pirátů, vyšle vás do Karibiku na loď oživlých duchů s názvem The Red Marley. Za pomoci nadpřirozených sil si sestavíte posádku, která vám pomůže v magickém boji s inkvizicí a lovem pokladů či legendárních pirátů.

V pohledu zeshora se ocitnete v dynamickém, vtahujícím sandboxu, když si svobodně zvolíte, na který ostrov zamíříte a splníte tam mise. Dopředu si určíte bod vstupu a úniku, i vyberete, kteří členové vaší posádky se budou nejvíce hodit pro nadcházející výzvy.

Tvůrci vyzdvihli, že odklon od realistického Divokého západu minule jim dal spoustu volnosti, co se týče návrhu smysluplných, byť trochu šílených herních mechanismů.

Například rychlé uložení a načtení pozice bylo přímo zabudováno do hratelnosti, takže můžete manipulovat časem a zapauzovat dění, abyste pečlivě zvážili další kroky, naplánovali další činnosti postavám nebo si vše zapsali do paměti, pokud by se situace pokazila.

Více na Steamu zde (včetně HW nároků), níže první obrázky:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments