If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Shadow of the Colossus pro PS4 a Skyrim VR

+ Destiny 2 PC koncem října.

- Sony oficiálně oznámila fanoušky hodně žádaný remaster PS2 klasiky Shadow of the Colossus (předchůdce The Last Guardian) pro PS4, vyjde ve 2018.

- Skyrim vyjde v listopadu pro PlayStation VR! To se dosud nevědělo... Dle oficiálního popisku bude tato plnohodnotná VR verze hry obsahovat i DLC Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn, cílem je prý, aby byl hráč naplno vtažen všemi jeho smysly do epického fantasy.

- Destiny 2 (nepřekvapivě) bude mít exkluzivní obsah pro PS4 (strike Lake of Shadows, loď City Apex, sniperku Borealis a PvP mapu Retribution) s ročním náskokem nad jinými platformami. Pro PS4 i X1 vyjde s dvoudenním náskokem, už 6. září, oproti dosavadnímu plánu, vyzradil E3 trailer níže (PS4 beta 19.7., PC beta v srpnu). Naopak na PC se plné Destiny 2 objeví s odstupem až 24. října (Battle.net), potvrdili před okamžikem oficiálně Bungie, kteří už ohledně skluzu počítačové verze varovali dříve. Na Xbox One X pojede hra jen ve 30fps.

- Supermassive Games (Until Dawn) chystají PSVR hru The Inpatient z nemocničního prostředí a také tuctovou FPS Bravo Team rovněž pro PSVR.

- Monster of the Deep: Final Fantasy 15 pro PSVR vyjde letos v září.

Comments