If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sherlock Holmes odpovídá na často kladené otázky o Chapter One ve výživném videu

Evoluce detektivních adventur v přímém přenosu.

Ukrajinští Frogwares se rozhodli pro neotřelý způsob komunikace s fanoušky, když namísto tiskových zpráv či rozhovorů sesumírovali nejčastěji kladené otázky a odpovědi o hře do jednoho videa.

A je dost výživné, mnohem více než kdejaký vývojářský deníček o této evoluci adventur plánované na letošní rok.

Dozvíte se třeba to, že dohrání hlavního příběhu Sherlock Holmes: Chapter One zabere 12 až 15 hodin, zatímco i s vedlejšími věcmi až 40 či 50 hodin - na daný žánr extra dlouho, protože tu bude 30 vedlejších úkolů, občas prý větších než ty hlavní. Každý z těch hlavních může mít různé vyústění, dle vašich dedukcí a morálních voleb (ty vedlejší úkoly už budou více lineární).

Nebo že pětice hlavních úkolů o mladém, jednadvacetiletém detektivovi bude propojena kontinuálním příběhem. Tak jako minule v Sherlock Holmes Crimes and Punishments můžete osočit nepravou osobu, protože v každém z případů máte několik podezřelých. I když takto selžete, příběh pojede dál.

Vzhledem k tomu, že to je hra v otevřeném světě, máte mít (po dokončení prvního úkolu) svobodu k prozkoumávání ostrova a města, kde si můžete najít další případy, klidně je lze i nabrat souběžně.

Během hraní si půjde koupit či najít nové převleky (přizpůsobit vzhled), které vám pomohou splynout se sociální skupinou, kam se potřebujete přifařit, nebo aby vás někam pustili.

Jinou novinkou je možnost ozdobit si vaše panství různým nábytkem, což jsou zde odměny nebo nákupy u obchodníků. Vedle pátrání občas dojde i na nějaké ty boje, ale jen lehčího rázu, kde to bude dávat smysl.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments