If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sims 3: Domácí mazlíčci i pro konzole

Pro Kinect jako samostatná hra.

EA oznámili, že nové rozšíření The Sims 3: Domácí mazlíčci vyjde vedle PC a Macintoshe poprvé také na konzolích a přenosných zařízeních.

"The Sims 3 Domácí mazlíčci umožní každému hrát si se životem podle chuti, ať už jde o hráče, jež dají přednost vybudování perfektního zvířecího domova, sbírání odměn za vyřešení záhad v různých částech města, samotářskému životu ve společnosti mnoha koček či realizaci dobrodružné povahy při výpravách ve společnosti svých mazlíčků," uvádí česká tisková zpráva.

Ve verzi pro Xbox 360 půjde s Kinectem ovládat zvířátka i simíky prostřednictvím hlasových příkazů. Verze pro 3DS zase využije všech předností tohoto zařízení včetně zabudovaného pedometru, jenž sleduje skutečné pohyby hráče.

"Před hráči se otevřou nekonečné kreativní možnosti hraní jednotlivých příběhů tak, jak budou chtít jen oni sami, ať už půjde například o svobodného kluka, který „loví“ v parku na svého pejska holky, nebo šéfa kriminálního gangu a jeho zlou kočku. Na všech dostupných platformách si budou moci hráči Domácích mazlíčků tvořit, upravovat a hrát s více než stovkou různých plemen koček a psů, jako je například australský ovčák nebo mainská mývalí kočka."

"Další nekonečné varianty vzniku nových originálních plemen pak nabízí možnost šlechtění a sdílení zvířátek s přáteli ve hře. Každá z platforem přináší hráčům nové světy k objevování. Na konzolích Xbox 360 a PlayStation 3 budou získávat výsledky a trofeje za řešení záhad v různých částech města, na Nintendo 3DS odemykat množství nových předmětů a ve verzi pro PC/Mac brát s sebou zvířátka na rande či ke společným hrám do parku pro psy, džungle pro kočky nebo na koňský ranč."

The Sims 3 Domácí mazlíčci je ve verzích pro Xbox 360, PlayStation 3 a Nintendo 3DS koncipována jako samostatná hra. Ve verzi pro PC/Mac jde o klasické rozšíření původní hry The Sims 3. Datum vydání zatím není stanoveno.

Sims 3 Domácí mazlíčci - trailer
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments