If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Skyrim bude na PC hezčí než na X360

Bethesda zatím ukazuje tu horší verzi.

Čekatele na listopadové RPG The Elder Scrolls V: Skyrim nepochybně zajímá, na které platformě bude vypadat nejlépe. Todd Howard z Bethesdy vysvětlil AusGamers, co bude hlavními devizami PC verze.

"Skyrim na PC je samozřejmě vypadá hezčí než na konzoli, má textury ve vyšším rozlišení a spoustu dalších grafických udělátek," uvedl tvůrce. "Přesto všechny dosavadní předváděčky pocházejí z xboxové verze, aby si na ní lidé zvykli. Když pak hru uvidí běžet na PC, jejich očekávání ještě stoupnou. Dává nám to větší smysl, než abychom to dělali obráceně - teď ukazovali PC verzi a poté hráče zklamali, až jim těsně před vydáním ukážeme [horší] xboxové obrázky."

Demonstrovat hru na Xboxu 360 je prý mnohem snaží z logistického hlediska - existuje totiž menší šance, že celý build spadne, že se bude obtížně ovládat nebo dlouho rozjíždět. To všechno ale neznamená, že by vývojáři nebyli spokojeni s konzolovou podobou Skyrimu. "Jsme nadšení z toho, jak hra vypadá na Xboxu 360 a PlayStation 3, na všech platformách používáme stejné podklady a jednotlivé verze se liší jen způsobem renderování," ujistil Howard.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments