If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Slevy Max Payne 3 a celých sérií Assassins Creed či Crysis

Musíte si ale pospíšit.

Vlastní zpráva - Třetí díl akce se zpomalováním času od Rockstaru se asi vážně neprodává tak dobře, jak měl. Jinak by asi nešel s cenou dolů po pouhých dvou měsících od vydání, což je například u GTA nebo Red Dead Redemption něco úplně nemyslitelného.

Dalším střípkem do mozaiky po zavření studia hlavních tvůrců a slabšímu odbytu v USA než L.A. Noire se stalo dnešní zlevnění konzolových verzí Max Payne 3 na obchodu Xzone. Z původní ceny 1399 Kč klesly X360/PS3 verze o čtyři stovky na 999 Kč, takže nyní stojí stejně jako červnová PC verze, která bohužel nespadla.

Za pozornost stojí též aktuální nabídka slev na Steamu, která vyprší za zhruba šest hodin odteď. Balíček obsahující celou sérii Assassins Creed včetně DLC (první díl Directors Cut, druhý díl Deluxe Edition, Brotherhood, Revelations) tam je se 73% slevou za 30 eur, tzn. 750 Kč.

Pokud byste si ty všechny díly chtěli koupit v lokalizované krabicovce od Playmana, museli byste za ně dnes dát 499 + 399 + 699 Kč, tzn. více než dvojnásobnou částku. Samotný Revelations PC je na Steamu k mání za přesně polovic (350 Kč) oproti jeho nynější ceně v ČR.

Bez zajímavosti tam není ani kompilace dosavadní série Crysis (jednička, Warhead, dvojka v Maximum Edition) za 350 Kč, což je o více než stovku méně, než za kolik byste u nás pořídili pouze druhý díl.

Startovní trailer z PC verze Max Payne 3

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Max Payne 3

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments