If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Slim verze PS3 na obzoru?

Německý Amazon ji představil na stránkách.

Ačkoliv Sony stále nic oficiálně neoznámila, další polínko do ohně spekulací stran možného příchodu Slim verze PS3 aktuálně přiložil německý obchod Amazon. Na jeho stránkách se totiž objevila (aby byla posléze zase stáhnutá) nabídka právě na nově designově řešenou PS3, byť bez dalších potřebných informací. Jako je cena či příchod na trh.

Nicméně uvedené dále nahrává teorii, že by se Slim verze PS3 skutečně mohla na podzim objevit na trhu. Což by spolu se zlevněním stávajícího modelu dávalo docela i smysl. Každopádně v souvislosti s PS3 se ještě hodí připomenout, že k měsíci červnu už konzole rozprodala na 23,8 milionu kusů a téměř 190 milionů her, počítaje v to také PSN nabídku. A jsme-li právě u ní, pak můžete hodit okem na žebříček nejvíce žádaných PSN titulů za měsíc červenec, kde si nejlépe vedla akce v Battlefield 1943.

1. Battlefield 1943

2. Final Fantasy VII

3. The Punisher: No Mercy

4. Bomberman Ultra

5. Wolfenstein 3D

6. Namco Museum Essentials

7. Metal Gear Solid

8. Resident Evil: Director’s Cut

9. Mortal Kombat II

10. Zen Pinball

V závěru se sluší zmínit také konkurenci, která je v počtu prodaných konzolí přeci jenom dále, než PS3. Herní systém X360 od Microsoftu má mít na kontě přes 30 milionů prodaných kusů a Nintendo Wii již koncem března překročilo hranici 50 milionů celosvětově rozebraných kusů.

Tagged With

Comments