If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 oznámen

První drobky.

S jedničkou polští tvůrci potěšili fandy akcí s odstřelovací puškou (průměr z recenzí na Metacritic 71%) a mnozí ji považují za nejlepší díl této série.

Nikoho proto nezarazí, že CI Games oficiálně oznámili Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Co je naopak zvláštní, je cílení pouze na stávající platformy PC, PS4 a X1, nikoli na nextgen, i vydání už letos na podzim, tedy pouhý rok po předchůdci.

Zatím neznáme moc detailů, ale měl by zůstat zachován sandboxový přístup ve stylu Hitmana, při zasazení do současnosti (minule to byla spíš alternativní historie) a do úplně nové oblasti světa.

Sami autoři k tomu nyní prohlásili jen následující:

"První díl Contracts byl kladně přijatý a založený na novém systému hratelnosti na pískovišti s otevřeným koncem, které bylo rájem všech sniperů. Dvojka na tomto konceptu bude stavět, ale více řekneme až v příštích měsících."

V březnu pak Marek Tyminski uvedl, že tým vývojářů je složen ze zkušených profíků, takže práce na pokračování jsou nyní více předvídatelné než dříve, i jejich schopnost vypořádat se s problémy. Připravují prý do Contracts 2 nějakou zásadní novou vlastnost, která motivuje ke koupi jak stávající fanoušky, tak úplné nováčky. Také počítají s mnoha vylepšeními oproti jedničce, která měla větší náklady na vývoj i potřebovala více utratit za marketing.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Sniper Ghost Warrior Contracts

PS4, Xbox One, PC

Sniper Ghost Warrior Contracts 2

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments