If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

SnowRunner dostal trailer potvrzující datum vydání

+ popisek vlastností "terénního simulátoru příští generace".

Kdy tahle hra vyjde, víte už z úterního Dobrého rána. Pár hodin poté na to od vydavatelů Focus Home Interactive a Comgad navázal nový trailer společně s tiskovou zprávou s podrobnostmi o vlastnostech:

SnowRunner, vysoce očekávané pokračování dokonalé terénní hry MudRunner od Saber Interactive s mnoha miliony prodaných kusů, vyjde 28. dubna na PlayStation 4, Xbox One a PC na Epic Games Store. Podívejte se na intenzivní, extrémní sandboxová prostředí, která dnes představuje trailer s oznámením data vydání!

Hru SnowRunner pohání nový grafický engine a vylepšená simulace. Ocitnete se v ní za volantem silných vozidel, zatímco budete dobývat divoká otevřená prostředí s tou dosud nejpokročilejší simulací terénu. Ovládejte 40 vozidel od značek jako Western Star, Ford, Chevrolet a Freightliner a zanechte svou stopu v nezkroceném otevřeném světě.

Hra SnowRunner a její zcela nová zasněžená prostředí vám přinášejí jedinečné výzvy, které budete muset překonat! Zdolejte bláto, silné vodní toky, ale také sněhové závěje, led a zamrzlá jezera, zatímco budete plnit nebezpečné zakázky a mise. Rozšiřujte svůj vozový park a obohacujte ho o celou řadu vylepšení a doplňků, které vám pomohou zdolávat prostředí - kryt sání, řetězy pro pneumatiky, nárazníky, závěsy, světlomety a spousta dalších vylepšení vám poskytnou výhodu, kterou budete potřebovat.

SnowRunner můžete hrát sami, ale také s ostatními hráči v plně synchronní kooperaci pro 4 hráče. Hráče také jistě potěší, že hra vyjde s kompletní podporou modifikací pro PC, díky čemuž získá téměř nekonečné množství terénních zážitků díky komunitnímu obsahu! Modifikace pro konzole vyjdou později.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments