If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sobotní Re-play vás vezme do vesmíru

+ archiv minuého dílu.

Pamatujete si herní pecky Prey a Master of Orion? A víte, že mají pokračování? Jak již napovídá titulek, tuto sobotu se Re-play zaměří na sci-fi tématiku a podívá se do současnosti i minulosti. Dočkáte se tak velkého tématu o historii vývoje vesmírné střílečky Prey, ale nejen toho. V příštím roce totiž výjde zbrusu nový díl a Re-play si pro vás připravil preview nabité informacemi.

Máte rádi vesmír a nechce se vám čekat? V sobotu se dočkáte i recenze na sci-fi strategii Master of Orion, která má za sebou rovněž úctyhodnou historii. A stejně jako u Prey, i zde vás čeká exkurze do minulosti. Pokud ale nejste přímo fanoušky sci-fi, taky se bát nemusíte. Ve hře The Solus Project se dočkáte návratu na Zem. Konkrétně do pohádkově laděného lesa, který v logické skákačce proběhnete v kůži lišky.

No a pochopitelně nemůže chybět soutěž. Tentokrát o bezdrátový router Nighthawk X6. Tak v sobotu ve 12:20 se vraťte z vesmírných výprav a sledujte Re-play. Níže ještě repríza minulého dílu s World of Warcraft: Legion, Vampyr a Torment: Tides of Numenera.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments