If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sony a MS nakloněni předplatnému u MMO

Aspoň to tvrdí tvůrce zombie konzolovky.

Jeff Strain, tvůrce nedávno oznámeného zombie MMO ze studia Undead Labs se odvážil veřejně promluvit za Microsoft a Sony. Prý s nimi dlouhodobě jedná a podle jeho slov jsou nápadu s modelem předplatného za tuto PS3 a X360 hru nakloněni.

Nicméně předesílá, že je před nimi ještě spousta překážek, které musí všichni společně, tedy tým v Undead Labs s oběma výrobci konzolí, překonat. Počítaje v to také důležité ekonomické ukazatele v podobě tržeb, jejich zpřehlednění, a rozdělení podílu na zisku. Podle něj je ale výhodou, když se buduje primárně konzolové MMO od základu a nejde o konverzi něčeho hotového z PC.

Sony, jakož i Microsoft, v minulosti několikrát deklarovali velký zájem o tenhle žánr, nicméně pořád jde na konzolovém poli o takovou popelku, která ani vzdáleně nepřipomíná oblibu MMO na klasických PC. Změní tohle Strainova vize přijít na trh s výše avizovanou MMO hrou, využívající eventuálně na pohyb citlivých ovladačů? Jakkoliv jde jenom o úvahu, bývalý vývojář z NCsoftu a Blizzardu, v tomhle vidí možnost, jak převést klasický MMO interface na konzole.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles