Skip to main content

Sony o PS4: "Nikdy jsme nebyli první nebo nejlevnější."

Chtějí být prostě nejlepší.

Sony na E3 naznačilo, že jim v případě Playstation 4 nejde o to, aby vyšla rychleji než nová generace Xboxu, nebo aby byla konzole nejlevnější. Chtějí, aby byla nejlepší.

Řekl to šéf americké Sony Computer Entertainment Jack Tretton v rozhovoru pro GameTrailers. Pověděl přímo, že raději vydají lepší přístroj, než se snažit rychle ho vydat před svými konkurenty.

"Nikdy jsme nebyli první. Nikdy jsme nebyli nejlevnější. Je to o tom být nejlepší," řekl přímo. "Pokud můžete vybudovat lepší přístroj a vyjde o něco později, pořád je to lepší než něco uspěchat a pak uvidíte, jak tomu v běhu na dlouhou trať dojde dech."

Podle něj v ideálním světě chcete nejlepší, nejlevnější a nejrychleji vydaný hardware, ale prioritou Sony je zejména ten první aspekt - aby byla PS4 nejlepší.

Ačkoli na E3 se oficiálně o konzolích nové generace nemluvilo, hned několik nově oznámených her na ně bude velice pravděpodobně připraveno. Například prezentace Watch Dogs nebo Star Wars: 1313 neprobíhaly na konzolích, ale na speciálně postavených PC běžících na NVIDIA technologii - což by měl být základ nových konzolí.

Read this next