If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sony o PlayStation 4: Oznámíme na E3 či v květnu

Do té doby zůstane "tajemstvím".

Hiroshi Sakamoto, viceprezident divize Home Entertainment v Sony, měl na veletrhu CES v Las Vegas zjevně povídavou náladu a nečekaně otevřeně prozradil, kdy asi tak máme počítat s ohlášením PlayStation 4.

"Pořád to je velkým tajemstvím, ale mohu k tomu říct jen tolik, že s připravovanou PlayStation cílíme na červnovou výstavu E3. K oznámení může dojít tam nebo o něco dříve v květnu," doslova odpověděl na otázku španělského webu Emol.com ohledně budoucí PS4.

Když pak byl tento zástupce Sony požádán o dodatečné upřesnění, zda půjde o něco zásadního nového nebo jen nadstavbu něčeho stávajícího, řekl, že pravděpodobně ta první varianta, nazvaná "skvělou novinkou".

Někdy v únoru má Sony pořádat akci "Destination PlayStation" pro pozvané novináře a partnery, kde představí release-list pro PS3 a VITA na letošní rok, ale za zavřenými dveřmi tam může něco zaznít i o PS4. Krátce po této zprávě od Sony následovala věštba analytika ohledně ceny nových konzolí a jejich příchodu.

Mimochodem, PlayStation 2 se po dvanácti letech a 150 milionech prodaných kusů potichu přestala vyrábět a Bludr na ni zde vzpomíná.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles