If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sony odškodní za koupi Maneater po oznámení PS Plus na leden

Silný lineup na tento měsíc.

Vlídnou tvář nastavuje na přelomu roku Sony. Všem, kdo si zakoupili určitou hru, vrátí peníze. Něco takového se dosud patrně nestalo.

Pokud si v posledních dnech někdo pořídil žraloky Maneater, které byly oznámeny "zdarma" jakou součást nabídky plných her v PlayStation Plus na leden 2021, budou prý peníze automaticky vráceny do jejich peněženky (Wallet) na PlayStation Store.

Mnozí dostali automatický email od Sony, v němž se praví, že toto vrácení peněz neovlivní jejich možnost hru hrát, protože Maneater nebude odstraněn z jejich knihovny her.

Uživatelé na Redditu proto hlásí, že by jim hra měla zůstat i poté, co ukončí aktivní členství PS Plus, a to v PS4 i PS5 verzích (jinak Maneater k PS Plus standarně dostanou jen majitelé PS5).

Pokud by toto pravidlo platilo i příště, v podstatě by se "vyplatilo" správně uhádnout některou hru, co bude v PS Plus (například na základě častých úniků), risknout její koupi, dostat zpět částku do peněženky a přesto mít danou hru natrvalo v knihovně.

Dalšími plnými hrami k PS Plus tento měsíc budou dva áčkové hity z PS4 éry: akční RPG GreedFall a akční adventura Shadow of the Tomb Raider.

K mání mají být od úterý 5. ledna do 1. února. Více o nich zde.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments