Skip to main content

Sony oznámila PS3 exkluzivní hru Datura

Od tvůrců Linger in Shadows s Move podporou.

Sony dnes vypustila do světa tajemný teaser na novou hru Datura, která bude exkluzivně k dispozici pouze na Playstation 3. Na teaser se můžete podívat dole.

Na titulu spolupracuje Sony Santa Monica (God of War) a polské studio Plastic Studios, kteří mají na svém kontě fascinující umělecký zážitek Linger in Shadows.

Michal Staniszewski z Plastic Studios prozradil, že hráči mohou opět očekávat "unikátní experimentální vyprávění a originální způsob interakce". Tentokrát se nebude se světem komunikovat pouze vizuálně, "ale také empiricky: získáte iluzi, že se skutečně dotýkáte stromů, tváří a dalších objektů".

K čemuž počítáme hodně pomůže PlayStation Move, samozřejmě.

Ve hře budou mít velkou váhu také vaše volby a rozhodnutí při řešení puzzlů. A prý nelze hru Datura zařadit do určitého žánru. "Pokud jste fanoušci něčeho jiného a máte rádi hry jako Flower nebo Journey, myslím, že se vám bude líbit i tenhle titul."

Datura vyjde na PSN ještě v tomto roce a jde o další odvážný titul od Sony, která se nebojí riskovat a vydávat hry, které nejsou vyloženě komerčního rázu.

Datura teaser trailer

Read this next