If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sony: porazit Microsoft není prioritou

Důležitější je pro ně zisk a výdělky.

Sony prohlásila, že překonání Xboxu 360 v prodaných kusech neřeší. Prioritní je pro ně ziskovost a výdělky, nikoliv to, kdo je druhý a kdo je třetí. "Všímáme si toho, co Microsoft dělá? Samozřejmě, je to náš konkurent. Musíme ale překonat Microsoft, abychom nepropadli? Ne. Naším cílem je vydělávat a toho letos dosáhneme," řekl brand manager Scott McCarthy v rozhovoru pro Industry Gamers.

I když měl Xbox 360 rok náskok, PlayStation 3 mezeru dotahuje a podle většiny analytiků letos konkurenční Xbox 360 v počtu prodaných kusů překoná. Prodejům by výrazně pomohlo snížení ceny, o kterém se už pár měsíců intenzivně spekuluje.

McCarthy prozradil, že s reklamní kampaní "It Only Does Everything" měla Sony velký úspěch, ale letos se primárně zaměří na sdělení zprávy "Only on PlayStation". Je pravdou, že PlayStation 3 bude mít letos velmi bohatý rok na exkluzivní tituly - LittleBigPlanet 2, Killzone 3, SOCOM, Infamous 2, Twisted Metal, Uncharted 3, Resistance 3...

Hráči se mají podle McCarthyho na co těšit a to i na pohybovém ovladači PlayStation Move. Co se chystá pro Move zatím moc nevíme a nebylo to prozrazeno ani v rozhovoru. Prý se pro Move připravuje hodně titulů, ovšem faktem je, že Move exkluzivní hry se prodávají velmi špatně.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments