If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Seznam her Sony pro pohybový ovladač

LittleBigPlanet, Pain a nebo EyePet.

Sony aktuálně zveřejnila seznam svých vlastních her, které budou kompatibilní s příchozím, na pohyb citlivým PS3 ovladačem. Na seznamu je přitom řada produktů, které jsou již na trhu, takže se nabízí, že pro tyto bude vydán patch distribuovaný následně skrze službu PSN.

Výčet her je následující: Ape Escape, Echochrome 2, Eccentric Slider, Sling and Draw, Champions of Time, Motion Party, The Shoot, Tower, PAIN, Flower, Hustle Kings, High Velocity Bowling a EyePet. Jak vidno, bude se spíše jednat o takové hříčky, byť tuhle teorii částečně vyvrací povědomí, že podpora se má týkat také LittleBigPlanet a Resident Evil 5: Director's Cut (což je ovšem už third-party produkt).

Sluší se v závěru připomenout, že pohybový ovladač se má objevit na trhu na jaře příštího roku. Že bude mít v sobě vestavěné dva pohybové senzory, gyroskop a akcelerometr, dobíjecí baterii a Bluetooth technologii pro propojení s PS3. A že je docela dobře možné, že bude nakonec součástí balení nové PS3 Slim, které se za tři týdny na trhu mělo prodat na milion kusů.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Reportér z Gamescomu

Contributor

Comments