If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sony: ukážeme Arc hry, nikoliv Natal sliby

A více inovace než u konkurence?

Senior Vice President pro PR - Rob Dyer ze Sony, se celkem sebevědomě postavil za příchozí pohybový ovladač pro PS3 s názvem Arc.

"Jsem pyšný na to, jakým způsobem se stavíme k našemu pohybovému ovladači. Spíše než na tradiční PR kampaň se zaměřujeme na představení skutečných produktů, které budou k vidění na akcích jako GDC nebo DPS (Destination PlayStation) a rozhodně pak na E3. Od first-party a third-party studií se přitom dočkáme celé řady úžasných věcí. Z pohledu third-party firem jde totiž o periferii, pro niž je velice snadné vyvíjet, což naopak neplatí pro Natal. Mám pocit, že oproti němu nabídneme mnohem širší portfolio her a daleko větší inovaci, obzvláště za dalšího přispění PS3 kamery."

Jinými slovy v Sony nechtějí nic uspěchat a na rozdíl od Natalu chtějí světu představit konkrétní hry, přičemž zajímavá je také plánovaná implementace pohybového ovládání do stávajících velkých her jako LittleBigPlanet či Resident Evil 5. Spekuluje se však také o Heavy Rain. Stranou pozornosti by neměla zůstat ani myšlenka ohledně portování Wii her na PS3, i když zrovna Wii third-party produkce nevypadá příliš zajímavě.

Chytřejší budeme na blížící se Sony prezentaci na Game Developers Conference, pořádané v rozpětí 9. - 13. března v San Franciscu.

Tagged With

Comments