If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sony vyjmenovala 22 her, na něž se máte těšit ve 2022

Včetně God of War Ragnarok.

Nechybí u toho obligátní notička, že data vydání se mohou změnit a že ne všechny uvedené hry skutečně stihnou vyjít v letošním roce.

Ale podobné články na PlayStation Blog píší redaktoři najmutí Sony, kteří toho nepochybně ví více, než je běžně zveřejněno, takže odsud pramení jistý optimismus.

Mezi 22 oficiálně vybranými hrami, na něž se těšit na PlayStation v roce 2022, figuruje i God of War Ragnarok. Někteří insideři přitom nedávno zaslechli, že může dojít ke skluzu na začátek 2023, zatímco únik z databáze pravil konec léta.

To hlavní, na co Sony vábí na prvním místě, je samozřejmě únorový vlajkový titul Horizon: Forbidden West pro PS4 a PS5.

Dále tam připomíná Uncharted: Legacy of Thieves Collection (28. ledna na PS5 a později na PC), Gran Turismo 7 (začátek března) či multiplatformní Elden Ring a Dying Light 2 Stay Human, z nichž budou hity zimy.

Sebevědomý je držitel platformy i ohledně toho, že ve 2022 dorazí dva tituly od WarnerBros: jak Gotham Knights, tak Suicide Squad, ale naopak Hogwarts Legacy nezmiňuje.

Nezapomnělo se ani na Ghostwire: Tokyo, pár pokračování do počtu jako Tiny Tina's Wonderlands či Rainbow Six Extraction, menší tituly typu Sifu, Tchia, Oxenfree 2 nebo Stray.

Celkově to na PlayStation vypadá na úrodný rok, že? A to ještě o spoustě titulech nevíme, protože budou oznámeny až na červnové E3.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

God of War Ragnarok

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments