If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Součástí Total War: Rome 2 bude i politické válčení

Nebude se bojovat pouze na bojištích.

The Creative Assembly řekli, že největší výzvou pro ně při tvorbě Total War: Rome 2 bylo implementovat do herních mechanik politické válčení.

„Museli jsme ho tam přidat," řekl designér Dominique Starr pro Polygon. „Je to něco, co k té době v historii patří. Bojování mezi sebou na politické půdě, podvody, zrady. To všechno tam bylo, ačkoli se Římská říše zdála jako velké impérium podrobující si ostatní. Byla spousta lidí, kteří se snažili získat moc a říkali jsme si, že to ve hře prostě nesmí chybět."

Tím hlavním, co budete v Rome 2 dělat, je vybudovat si armádu a poslat ji podrobovat další země. V pozadí toho všeho ale bude navíc politické pletichaření. „Chceme, aby ty interní souboje doplňovali to hlavní - tedy standardní strategickou hratelnost. To bylo to nejsložitější."

Museli také udělat, aby nebylo politikaření příliš složité a mechaniky byly jednoduché na pochopení. „Například římské ideje pýchy a štěstí znějí velmi mysticky, ale museli jsme je zasadit do kontextu, aby jim hráč snadno rozuměl a pochopil je."

Kampaň u Total War: Rome 2 je nejdelší, jako kdy udělali - je čtyřikrát větší, než mapa v Total War: Rome. Uvidíte oblasti od západního Španělska po současný Aghánistán.

E3 trailer na Total War: Rome 2

Tagged With

Comments