If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Soutěž Cenegy o ceny za stovky tisíc

Koupením hry můžete získat LED TV.

Tak jako EA mají svůj Premium Klub, Cenega spustila podobnou soutěž pro své zákazníky.

Každý, kdo si v období mezi 26. listopadem 2010 a 15. lednem 2011 koupí například z Xzone některou z her od Take 2 (Mafia II v jakékoli edici, Borderlands GOTY, Civilization V, GTA IV v jakékoli edici, BioShock 2, Red Dead Redemption i datadisk) a pošle SMS, zúčastní se tím soutěže o hodnotné ceny v celkové hodnotě 700 tisíc Kč. Získat se tak dá 10x nejnovější 3D LED TV od LG, 10x iPhone 4 nebo třeba 10x PlayStation 3 Slim.

Narozdíl od poměrně benevolentní akce EA, kde se může třeba pár spolužáků domluvit, koupit na jednoho z nich nové hry, získat za to iPhone 4 (ve stejné hodnotě co všechny koupené hry), pak ho prodat a rozdělit si mezi sebou zisk (nebo naopak prodat hry a nechat si telefon?), pravidla soutěže Cenegy jsou mnohem přísnější.

Od každého účastníka se vyžaduje zaslání kódu zakoupené hry (zkratka názvu) a především číslo pokladního dokladu. Protože vyhrávají SMS od odesílatele obdržené jako x-té v celkovém pořadí, jak je předem definováno (nejvíce výher se nachází na začátku pořadí), pro každou vámi zakoupenou hru samozřejmě smíte zaslat SMS pouze jedenkrát. Pokud vyhrajete, musíte doložit odpovídající pokladní doklad.

Soutěž Cenegy běží v 17 předních obchodních řetězcích, kde se podle našeho odhadu mohou za dané období celkově prodat desítky tisíc kusů uvedených her (zvlášť, když je v tom zahrnuta kompilace datadisků k populární Mafii II a její rozšířená edice). Pouze na Xzone ke každé hře v soutěži dostanete tričko Mafia II zdarma.

Tagged With

Comments